Megalan Network Форуми: Подарък за Св. Валентин и не само... - Megalan Network Форуми

Към съдържанието

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Подарък за Св. Валентин и не само... Оцени темата: -----

Потребителят е офлайн   mimcho 

• Потребител
  • Група: Потребители
  • Град:Враца
  • Интереси:entertainments<br />computers<br />guns
Какво да подаря на acidburn?

Предполага се, че когато познаваш добре човека до себе си не е трудно да му избереш достатъчно интересен, оригинален, практичен и т.н. подарък. Само дето наближава поредният празник, а аз пак съм изправена пред същата главоблъсканица.
Вие какво бихте подарили..... или бихте желали да получите?
Споделете:)
Never frown, even when you are sad, because you never know who is falling in love with your smile.
0

Потребителят е офлайн   club135 

• two holy meatballs
  • Град:Пловдив
  • Интереси:Разни...
Ами бих ти препоръчал нещо, ама не знам колко истински и с чувство можеш да кажеш "Обичам те...". По принцип това е най-хубавия подарък...
Ум царува, ум робува, Ум белият делфин!
0

• Потребител
хехе този подарък получава всеки ден, но съм съгласна, че е най-истинския:)
Never frown, even when you are sad, because you never know who is falling in love with your smile.
0

Потребителят е офлайн   eOn 

• Потребител
  • Град:Алтаф Спейс
Mimcho миналият Свети Валентин подарих на приятелката си една романтична вечеря на свещи със бяло вино постарах се да е вери спешъл подарих и едно цвете в чийто цвят бях сложил сребърно украшение,много се зарадва защото не обърна много внимание на цветето за нея вечерта беше по-важният и специален подарък,старанието което вложих,вниманието.
Но ти също можеш да спретнеш нещо такова,а защо не му се появиш "опакована'' по една червена панделка :) мисля че няма да остане недоволен...
0

• two holy meatballs
Нямах предвид само да му го кажеш, а да го кажеш по специален начин. Имаше един трик (неприложим в твоя случай) със самолет и реклама след него. Виждал съм го написано с блажна боя на тротоар пред блок с букви по 1 м... за това говоря
0

Потребителят е офлайн   [ReD]NaDa 

• ?
  • Група: Модератори P2P & Компютри
Помисли върху някоя твоя/ваша рутина и направи обратното
Качена снимка
0

• Потребител
За мен са го писали с 3-метрови букви в снега на училищния двор, но зад нашия блок няма такова пространство. С блажна боя в квартирата също не е добра идея<_< Проучих как стоят нещата с балон като тези http://web.need.bg/M...DI/custom2.html не ми е по джоба, но някой ден... Ще трябва да се задоволя с обикновени балони:)
0

• Потребител
Хей, изчерпаха ли се идеите ви?
И нито едно предложение от страна на дамите...
Карате ме да си мисля, че в наши дни мъжете са по-романтичната половинка.
Не ме разочаровайте! :)
0

• two holy meatballs

Показване на мнениетоmimcho, в Jan 26 2006, 09:07 AM, написа:

Карате ме да си мисля, че в наши дни мъжете са по-романтичната половинка.

Мъжете винаги са били по-романтичната страна... все пак на тях се налага да търсят път към женското сърце, а не обратното.
Имам добра идея, ама тя не е за форум, пращам ти я на ЛС.
0

Потребителят е офлайн   Николай Миланов 

• Потребител
аз реших да изненадам приятелката си като и подаря шоколадов фонтан и му се насладим заедно.

http://www.youtube.c...h?v=gx-FdsU34lE

намерих обява в интернет: http://www.oferti.bg/?com=offers&op=.....=1&id=31835
0

Потребителят е офлайн   Click 

• Потребител
  • Град:Щудгарт
  • Интереси:C++, Manga, Linux, Beer
Освен наднормено тегло друга полза няма да има :lol: Аз лично винаги съм мразил подаръците, ако искаш да покажеш чувствата си към някой материалното е възможно най-лошият избор, бих ти препоръчал да и напишеш стихче и да я заведеш на мястото където сте били най-щасливи и просто да прекарате една страхотна вечер заедно. Предметите се чупят спомените не :angry2:
Turn off your conscience
Leave the world outside
Nothing at all can ever make you feel
That anythings so real so you just - disconnect
0

Потребителят е офлайн   Pontifex 

• Потребител

Показване на мнениетоclub135, в Jan 24 2006, 21:15, написа:

Ами бих ти препоръчал нещо, ама не знам колко истински и с чувство можеш да кажеш "Обичам те...". По принцип това е най-хубавия подарък...

Именно. Разни червени гащи, сърца и шоколади са интересни, но изтъркани, а и не ние традиционен празник, за това не бива чак толкова да се задълбочаваме много. Всичко дребно, поднесено добре би свършило работа, но не клишетата, които освен за оборот на китайското карго за друго не стават :blink:
0

Потребителят е офлайн   Tazz[BG] 

• Потребител
Направи му не един, а два подаръка! :blink:
Първият да е нещо, свързано с интересите му, вашите взаимоотношения и чувства. Например сребърна гривна.
Второто - кажи му: "Обичам те" без думи.
Цветенцата, пчеличките... такива ми ти работи.
"Епа я сам от София, да не сам пришауец!"
Давъм oроци по балгарска гръматика парвопиз и говорине на изика.
България е една от малкото страни в света, в която докато караш в насрещното движение може някой да те шибне отзад!

Качена снимка
0

Потребителят е офлайн   NeLy 

• Born Fighter ...
  • Град:In The MiX ~~~
  • Интереси:Безинтересно ми е ... ~~~
Ако ми позволиш да вметна мацо, че да питаш други хора във форум какво да подариш на приятеля си показва, че или си се изчерпала от къмто идеи или въображението ти въобще е спряло. Това е ТВОЯТ НАЙ-СПЕЦИАЛЕН ЧОВЕК, сама ти усещаш какво би го зарадвало в този момент, от какво има нужда, кое е това, което би стоплило душата му или би придало закачлив оттенък на взаимоотношенията ви. Това си е ТВОЯ човек.
А и още нещо не мислиш ли, че като прочете идеите и като види в подаръка си не това, което обича(твоята същност, твоята уникалност) , а някакви чужди идеи ще му стане обидно и т.н.
В смисъл, ако темата ти беше представена по по-различен начин - оригинални подаръци за Св. Валентин например, бих я приела ... Но доста пряко поставяш въпроса ... Все едно всичко, което искаш да резберем е, че Аcid_Burn е твоето гадже и ти искаш от чужди хора да ти дават идеи ;) Все едно маркираш територия, пък искаш другите да ти я пазят. Дано ме разбереш. Нищо лично :blink: За мен най-подходящия подарък можеш да измислиш ти самата.
Only a massochist could ever love such a narcissist.
0

Потребителят е офлайн   dido0o 

• Потребител
Ще ви споделя моята идея която ми отне доста време за да я дооформя и да ида да я пробвам 2 пъти а не е много близко до нас, и която в крайна сметка се обърка заради времето .... и понеже от 10 дена я доизкусорявам ся няма нищо като резервен план ....
Става дума за едно място на брега на морето . брега е отвесен надолу са 10тина метра ... и се вижда много яко морето и отгоре звездите и понеже няма никакви светлини наоколо ... се вижда наистина ясно небето и постоянно се забелязват падащи звезди ... мислех си на плажната ивица долу да направя едно сърце очертано от пламъци и да я заведа горе ... ест беше си обмилено запалването , всичко ... а горе смятах да си подготвя предварително музичка едно кастофонче и да пусна такава романтична музика ... и една розичка поднесена заедно с мен ... това беше идеалния подарък ..... обаче сега заради това време съм много объркан ... пред тази идея всичко друго ми се вижда незначително ... квито и да са подаръчета не струват ...
0

Потребителят е офлайн   Dj_q 

• Потребител
  • Град:София
  • Интереси:Тери Пратчет, Урсула Ле Гуин, Джеф Груб, ...
Едно ще кажа: НЕ разваляйте хубавият празник с тези глупости.
14 февруари е Трифон Зарезан.
А ако някой се чувства длъжен да покаже, че един ден от 365 дни обича някой то това говори само за себе си.
Ако обичаш някой то го обичаш през цялата година не са ти нужни поводи да го правиш щастлив или да му подаряваш подаръци.
SOON OR LATER EVERYTHING IS DUST

Обичам те когато мълчиш защото тогава все едно те няма.
Обичам те когато си с мен, но тогава денят става безсмислен.
Обичам те ...
0

Потребителят е офлайн   ifch0 

• Потребител
  • Град:София
Със същата идея, мога да ти оговоря и за Трифон Зарезан - да се "почерпиш" (меко казано) можеш всеки ден.
Но с празник винаги е по-интересно.
Ако нямаше празник, нямаше да има и кой да вика за и против празника...
Та така...
Canon EOS 40D & [ Canon EF 50 1:1.8 II ] [ Canon EF-S 17-85 1:4-5.6 IS USM ] [ Canon EF 70-200 1:4 L IS USM ] & [ Canon Speedlite 580 EX II ]

Windows НЕ Е "линдолс". Word НЕ Е "лорд". Web НЕ Е "леб". (и т.н.)
Думите, завършващи на ИЯ, в множествено число се пишат с ИИ, а не с ИЙ.
Качена снимка
0

Потребителят е офлайн   XaMaB 

• Хан Ювиги
  • Град:ГеТоТо
Как може да се "плюе" по трифон зарезан. Това си е един сериозен повод за напиване.

Въпреки че аз съм фен на следната теорема:

Цитат

Във всеки ден от годината има повод за празник.

Доказателство:

Да допуснем противното: нека има поне един ден в годината, в който няма повод. Тогава множеството на дните в годината без повод е изброимо и непразно, следователно то притежава минимален елемент - най-ранния ден в годината без повод. Ако пък и това не е повод да му цапнеш една... Достигнахме до противоречие с допускането, което доказва теоремата.

Качена снимка Щастливец с безсрочен договор от 16-08-2012 и Hansun STB-та

In God We Trust. All other must submit X.509 certificate

Подписът е предварително цензуриран за да отговаря на цензурата наложена от всякакви червени(трибуквени: БСП и четирибуквени: Мтел) организации
0

Потребителят е офлайн   blackdeathdead 

• Потребител
  • Град:HELL
и аз искам някой да ми подари нещо за св.Валентин дори и една роза а може и плюшена играчка ама като знам какъв приятел имам....(не за друго просто няма да се сети :) ) а и на една вечеря няма да откажа,по простата причина, че приятния спомен ще остане за много дълго време САМО ТОЙ ДА СЕ СЕТИ :)
0

Потребителят е офлайн   Pontifex 

• Потребител

Показване на мнениетоXaMaB, в Feb 12 2008, 11:43, написа:

Как може да се "плюе" по трифон зарезан. Това си е един сериозен повод за напиване.
Въпреки че аз съм фен на следната теорема:

Офтопик:
Или просто казано: "Празниците на студента са 8-ми декември, Нова година и всеки ден." :)
0

Сподели темата:

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни