Megalan Network Форуми: ПОДДАВАТЕ ЛИ СЕ НА ХИПНОЗА??? или КАК ДА ХИПНОТИЗИРВАМЕ!!! - Megalan Network Форуми

Към съдържанието

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

ПОДДАВАТЕ ЛИ СЕ НА ХИПНОЗА??? или КАК ДА ХИПНОТИЗИРВАМЕ!!! Оцени темата: -----

Потребителят е офлайн   *NIKITA* 

• Потребител
  • Група: Потребители
  • Град:Страната на Дървесата
  • Интереси:всякакви и никакви
Айде вие сте....

http://www.rabailkal.com/hypnose.htm

:-D
..."Няма нищо невъзможно,само временно недостъпно!!!"
0

Потребителят е офлайн   Sandman 

• Потребител
зтъркано, мнооого изтъркано
0

Потребителят е офлайн   mainframe 

• Потребител
  • Град:Sofia . Bulgaria
около мен има 110 децибела музика , нищо освен 5 водки не може да ми хипнотизира ::::::::::)
Went the horse into the river ;)
0

Потребителят е офлайн   Ifrit 

• Протойерей
Тука ми хареса темата, ама не е за фън изобщо.
Някой (освен мен ) бил ли е на хипнозитарор? Питам защото искам да свериме опит.
На мен много ми хареса. По едно време си ходех редовно, Ха-ха от тогава знам, че другите ми личности от циклофренията са просто илюзия. Сериозно ходех на хипноза и е много интересно.
Помня преди първото си сядане, колко ме беше страх. Бях предупредила всичките си приятели, че ако почна да цвъкам по прозорците, след хипнозата да са сигурни, че съм се взела за птица.
От цялата работа имаше ефект.
Ако искате добър хипнотизатор-кажете, човека е супер проверен.
Правило на Уайтхед:
Търси простотата и не ѝ се доверявай.
0

Потребителят е офлайн   Lupus 

• Потребител
  • Интереси:Колко са много....
И каква е целта на този хипнотизатор? Да помогне при психически проблеми ли?
0

• Протойерей
Целта може да е всякаква, за да отидеш на хипнотизатор.
Обикновено искат от него да ги откаже от някакви неща. Аз поисках да ме откаже от една натрапчива мисъл и от това да ми се яде сладко.
Можеш да поискаш да ти увеличи самочувствието, да ти внуши доверие към себе си. Изобщо много неща можеш да поискаш и повечето от тях са възможни. Ааааа и не е изобщо задължително да имаш психични проблеми. Може просто да имаш желание да оправиш нещо в мисленето си. Това с психичните проблеми е насадено от филмите. Аз бих описала хипнотизаторите като хора, които оптимизират софтуера ти (в мозъка).
Страшното, обаче е че под хипноза си казваш всичко. Ама, като казвам всичко, разбирай неща, които сам не предполагаш че мислиш. Даже и подсъзнателните ти хрумвания. Всеки има тайни и фобии. Всеки крие нещо много дълбоко, само за себе си. Да се довериш на такъв човек и да му покажеш мислите си (даже и тези, които сам не предполагаш че имаш) си е страшно, само като си го помислиш.
Иначе изобщо не е задължително да говориш, има хора, които под хипноза говорят, други, които тичат в стаята или се криат под леглата. Под хипноза ти си съвсем различен човек. И може никога да не разбереш какъв точно си.
Правило на Уайтхед:
0

Потребителят е офлайн   LorD DemoniC 

• Чист Шоп
  • Град:Самоков "Самел 90" АД
  • Интереси:Мнооо са

Цитат

Целта може да е всякаква, за да отидеш на хипнотизатор.
Обикновено искат от него да ги откаже от някакви неща. Аз поисках да ме откаже от една натрапчива мисъл и от това да ми се яде сладко.
Можеш да поискаш да ти увеличи самочувствието, да ти внуши доверие към себе си. Изобщо много неща можеш да поискаш и повечето от тях са възможни. Ааааа и не е изобщо задължително да имаш психични проблеми. Може просто да имаш желание да оправиш нещо в мисленето си. Това с психичните проблеми е насадено от филмите. Аз бих описала хипнотизаторите като хора, които оптимизират софтуера ти (в мозъка).
Страшното, обаче е че под хипноза си казваш всичко. Ама, като казвам всичко, разбирай неща, които сам не предполагаш че мислиш. Даже и подсъзнателните ти хрумвания. Всеки има тайни и фобии. Всеки крие нещо много дълбоко, само за себе си. Да се довериш на такъв човек и да му покажеш мислите си (даже и тези, които сам не предполагаш че имаш) си е страшно, само като си го помислиш.  
Иначе изобщо не е задължително да говориш, има хора, които под хипноза говорят, други, които тичат в стаята или се криат под леглата. Под хипноза ти си съвсем различен човек. И  може никога да не разбереш какъв точно си.

При теб какво се случи ? ( Ако не е тайна де )
Аз съм човек на науката ( Само фен :) ) и някъкси не мога да си представя някой да ме хипнотизира !!!Трябва да отида някой път !!

0

• Протойерей
Страшното е да се престрашиш и да се отпуснеш. Има хора, които изобщо не могат да бъдат хипнотизирани. Те се страхуват да се отпуснат и да слушат хипнотизатора.
Моят хипнотизатор е психолог, специализирал хипноза в Русия, член е на международното дружество на хипнотизаторите и председател на същото дружество в България. Беше ме много страх от него. Направо, първият път се тресях от ужас. Той, за да ме спечели ми направи "празна хипноза" първият път. Караше ме да си представям разни неща и да ги трия от представата си. Първият ми сеанс беше доста "плитък", т.е. не изпаднах в същинска хипноза, въпреки, че след като се "събудих", бях уверена, че всичко което си спомням е и всичкото, което ми е приложено. Постепенно, обаче до седмица си спомнях едно по едно неща, които не помнех след като се бях събудила. Представяш ли си? Така за 5 дни открих нови неща, които са ми се случили на този лек сеанс, и които не помнех до времето им на откриване. Следващият сеанс беше по-сериозен, защото вече му вярвах далеч повече. И с увеличаването на сеансите, все по-малко неща помнех, предимно от излизането от хипнозата.
Изобщо темата е дълга..не знам до колко ви е интересно да четете.
Правило на Уайтхед:
0

Потребителят е офлайн   mainframe 

• Потребител
  • Град:Sofia . Bulgaria
на мен лично ми е доста интересно - много бих искал да се подложа на такова нещо , просто да видя какво ше си кажа под хипноза :) но май нямам доверие на тиа пичове , но ако твоя човек е толкова добър колкото казваш ....... иска ми се даже да записвам сеанса на касета
Ифрит прати ми плс на ЛС координатите на този човек , пък да видим ....
Went the horse into the river ;)
0

Потребителят е офлайн   Lupus 

• Потребител
  • Интереси:Колко са много....
Това наистина е интересно. А колко струват тези сеанси?
0

• Протойерей
Междудругото, може да си записваш всичко, което става с теб, може да си доведеш Джи Пи-то, психиатър, можеш да отидеш с гаджето си, всичко може да направиш.
Човекът, който мен ме хипнотизира се казва д-р Милен Николов ( http://www.bah.hit.bg/ ), аз съм много доволна от него. Лошото е, че той не приема всеки. Т.е. дали ще те хипнотизира той сам решава. На мен лично сам ми предложи да ме хипнотизира, 5мин след като се запознахме (съвсем случайно). Крачка си е да се навиеш да те хипнотизират и определено си е преживяване, резултати дава-определено. Но всичко е много индивидуално.
Правило на Уайтхед:
0

Потребителят е офлайн   muci 

• Потребител
Колко струват сеансите на д-р Милен Николов? и Как да се свържем с него?
0

Потребителят е офлайн   WonderBoy 

• Lord of The DarkSide
  • Град:По света и у нас
  • Интереси:vsi4ko xybavo
Публикувана 02 март 2005 - 02:36

Последното мнение по темата е било преди има-няма.....6 години и половина :)

Все пак погледни сайта, който Ifrit е дала.
Onova,koeto vyzpriemame kato red,e samo preobladavashtata forma na haosa.
Качена снимка
Ima li smisal, kogato nqma zna4enie?

Invision Board SUX

Artificial intelligence is no match for natural stupidity
0

Сподели темата:

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни