Megalan Network Форуми: Номер +35988149 - Megalan Network Форуми

Към съдържанието

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Номер +35988149 Кой е той? Какво иска?

Потребителят е офлайн   Bodli4ko 

• Потребител
  • Група: Потребители
Здравейте,

Искам да попитам кой е Номер +35988149 ? Днеска ми звъня към обяд, не съм му вдигал. Този номер ме притеснява, като не го знам какъв е и не чакам обаждане от никого.

Благодаря предварително за информацията и вниманието.
0

Потребителят е офлайн   Georgi_Shopov 

• Георги Шопов, поддръжка
  • Група: Мегалан нетуърк поддръжка

Показване на мнениетоBodli4ko, в 15 декември 2012 - 13:31 , написа:

Здравейте,

Искам да попитам кой е Номер +35988149 ? Днеска ми звъня към обяд, не съм му вдигал. Този номер ме притеснява, като не го знам какъв е и не чакам обаждане от никого.

Благодаря предварително за информацията и вниманието.

Здравейте,

бихте ли ми писали на лично съобщение името и адреса на титуляра на договора.

Поздрави.
-2

• Потребител

Показване на мнениетоGeorgi_Shopov, в 15 декември 2012 - 13:33 , написа:

Здравейте,

бихте ли ми писали на лично съобщение името и адреса на титуляра на договора.

Поздрави.

На кое име? Кой договор? И Защо ги искате? Аз питам какъв е онзи номер, не искам да ме търси някой? Искам да знам чий е? (На вас/М-Тел ли?) или е на някоя телефизионна (измамна) игра или някои измамници? Грешка ли е? Защо ме търси?
-1

Потребителят е офлайн   airhead 

• Потребител

Показване на мнениетоBodli4ko, в 15 декември 2012 - 14:23 , написа:

На кое име? Кой договор? И Защо ги искате? Аз питам какъв е онзи номер, не искам да ме търси някой? Искам да знам чий е? (На вас/М-Тел ли?) или е на някоя телефизионна (измамна) игра или някои измамници? Грешка ли е? Защо ме търси?

Този номер е на обслужване на клиенти. През него правят най-различни outbound кампании и/или проучвания за удовлетвореност от услугите на компанията. В твоя случай, най-вероятно, този номер те е търсил, за да ти напомнят, че трябва да си платиш сметката. Това се случва с автоматичен IVR.
0

Потребителят е офлайн   Бебезавър 

• Деян Боев
  • Група: Администратори

Здравейте,
от този номер най-вероятно ви е търсил някой колега с желанието да Ви помогне с проблемите които описвате тук във форума. Надявам се този отговор да е задоволителен за Вас.
Поздрави.
0

Здравейте,

За да ви идентифицираме като клиент и да проверим, кой ви е търсил от колегите и защо.

Поздрави.
0

• Потребител

Показване на мнениетоairhead, в 15 декември 2012 - 14:45 , написа:

Този номер е на обслужване на клиенти. През него правят най-различни outbound кампании и/или проучвания за удовлетвореност от услугите на компанията. В твоя случай, най-вероятно, този номер те е търсил, за да ти напомнят, че трябва да си платиш сметката. Това се случва с автоматичен IVR.

Добре..Ама аз не съм на сметка. На Прима съм. И Обслужване на клиенти добре...Ама на коя фирма? Мегалан или М-Тел или някоя друга?

Показване на мнениетоБебезавър, в 15 декември 2012 - 14:54 , написа:

Здравейте,
от този номер най-вероятно ви е търсил някой колега с желанието да Ви помогне с проблемите които описвате тук във форума. Надявам се този отговор да е задоволителен за Вас.
Поздрави.

Добре..Ама обикновенно вашите телефони са по дълги номера от колкото този с 5-6 цифри.

Показване на мнениетоGeorgi_Shopov, в 15 декември 2012 - 15:09 , написа:

Здравейте,

За да ви идентифицираме като клиент и да проверим, кой ви е търсил от колегите и защо.

Поздрави.

Да, аз съм ви клиент. Ако някой искаше да ме търси, защо не ме уведоми с лично съобщение или някой отговор, че желае да говори с мене.

За въпроса ми кой е този номер? За този въпрос получих 3 отговора, които не ми отговориха изчерпателно и са неясни.
-5

Показване на мнениетоBodli4ko, в 15 декември 2012 - 15:36 , написа:

Добре..Ама аз не съм на сметка. На Прима съм. И Обслужване на клиенти добре...Ама на коя фирма? Мегалан или М-Тел или някоя друга?

Добре..Ама обикновенно вашите телефони са по дълги номера от колкото този с 5-6 цифри.

Да, аз съм ви клиент. Ако някой искаше да ме търси, защо не ме уведоми с лично съобщение или някой отговор, че желае да говори с мене.

За въпроса ми кой е този номер? За този въпрос получих 3 отговора, които не ми отговориха изчерпателно и са неясни.

Здравейте,

Може да ни потърсите на който телефон пожелаете от телефоните на Мегалан и Мтел , на този на които ви е удобно. Например на 080020400.
Като входящите телефонни номера са различни от изходящите.
Колегите са преценили да ви потърсят директно по телефон за да могат по бързо да осъществят връзка с вас.

Поздрави.
0

Потребителят е офлайн   XaMaB 

• Хан Ювиги
  • Град:ГеТоТо
За какво ме тормозите на връх нова година?

4 пропуснати обаждания за един час

Sent from my GT-P3110
Качена снимка Щастливец с безсрочен договор от 16-08-2012 и Hansun STB-та

In God We Trust. All other must submit X.509 certificate

Подписът е предварително цензуриран за да отговаря на цензурата наложена от всякакви червени(трибуквени: БСП и четирибуквени: Мтел) организации
0

• Деян Боев

Показване на мнениетоXaMaB, в 31 декември 2012 - 17:45 , написа:

За какво ме тормозите на връх нова година?

4 пропуснати обаждания за един час

Sent from my GT-P3110

Здравейте,

Не виждаме, някой да ви е търсил от техническия отдел, понеже не виждаме активен тикет за проблем при вас. Може да е бил административно обаждане за което нямаме информация, ако имате желание можем да направим проверка по случая.

Поздрави
0

Потребителят е офлайн   DJPlamen 

• Потребител
На мен от този номер ми потвърдиха, че съм прехвърлен на новите скорости.

Весело посрещане на Новата година на потребителите и дежурните в съпорта, живи и здрави!
0

Потребителят е офлайн   XaMaB 

• Хан Ювиги
  • Град:ГеТоТо
Абе весела колева и честитка новоодишнева пък ще видим за кой и за какво се е борил от тоя телефон
Качена снимка Щастливец с безсрочен договор от 16-08-2012 и Hansun STB-та

In God We Trust. All other must submit X.509 certificate

Подписът е предварително цензуриран за да отговаря на цензурата наложена от всякакви червени(трибуквени: БСП и четирибуквени: Мтел) организации
0

Потребителят е офлайн   Nqmapa 

• Потребител
Преди малко ми звъняха ваши колеги от този номер,но в момента нямам възможност да разговарям по телефон. Дали може да ми кажете,за какво са ме търсили ?
0

Потребителят е офлайн   Oleg 

• Олег Димитров, поддръжка

Показване на мнениетоNqmapa, в 11 март 2013 - 11:46 , написа:

Преди малко ми звъняха ваши колеги от този номер,но в момента нямам възможност да разговарям по телефон. Дали може да ми кажете,за какво са ме търсили ?

Здравейте,

Бихте ли изпратили на ЛС адрес на ползване на услугата, за да проверим за какво са Ви търсили.

Поздрави
0

Потребителят е офлайн   Xoce2 

• Потребител
Добре бе! Какво искате?
Два поредни дни ми звъните от този номер!!!
Прегледайте си регистрите, че ИЗРИЧНО сме коментирали, че не желая обаждания от този номер!!!!
0

• Деян Боев

Показване на мнениетоXoce2, в 30 май 2013 - 10:34 , написа:

Добре бе! Какво искате?
Два поредни дни ми звъните от този номер!!!
Прегледайте си регистрите, че ИЗРИЧНО сме коментирали, че не желая обаждания от този номер!!!!

Здравейте,

Не виждам да имате отворен тикет за технически проблем, което означава че не сме Ви търсили от техническата поддръжка, а от друг отдел и не мога да Ви кажа защо са Ви звъняли.

Поздрави
0

Сподели темата:

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни