Megalan Network Форуми: Ненужен втори договор! - Megalan Network Форуми

Към съдържанието

Правила за ползване на форума!

Правила за ползване на форума!
Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Ненужен втори договор!

Потребителят е офлайн   polo 

• Потребител
  • Група: Потребители
Привет на екипа на Мегалан . Имам следния въпрос :
Защо не се създаде гъвкав пакет за хора като мен които желаят да ползват пет тв приемника, както знаете максималния брой приемници за един договор е до 3 крайни приемника , това според мен е некункорентно на останалия пазар на този вид услуги . Защо за едно домакинство е нужно да подписвам два отделни договора . Имам огромно желание да ползвам двойна услуга от Мегалан тв+нет ,но съм принуден да търся друг доставчик.
Все пак нека някой от мениджърския екип помисли по този въпрос и ако е възможно да отговори?
-1

Потребителят е офлайн   silvia_cvetkova 

• Силвия Цветкова
  • Група: Отдел работа с клиенти
  • Град:София
Здравейте ,
Съжаляваме ,че не можем да Ви предложим пакет с 5 ТВ приемника , но условията на договорите са такива,че не е възможно, на този етап .Реално сме предложили решение за вашия проблем - можете включите 3 приемника на общ пакет , а останалите 2 приемника на отделен договор.

Показване на мнениетоpolo, в 27 ноември 2011 - 20:05 , написа:

Привет на екипа на Мегалан . Имам следния въпрос :
Защо не се създаде гъвкав пакет за хора като мен които желаят да ползват пет тв приемника, както знаете максималния брой приемници за един договор е до 3 крайни приемника , това според мен е некункорентно на останалия пазар на този вид услуги . Защо за едно домакинство е нужно да подписвам два отделни договора . Имам огромно желание да ползвам двойна услуга от Мегалан тв+нет ,но съм принуден да търся друг доставчик.
Все пак нека някой от мениджърския екип помисли по този въпрос и ако е възможно да отговори?

1

Потребителят е офлайн   polo 

• Потребител
"Реално сме предложили решение за вашия проблем - можете включите 3 приемника на общ пакет , а останалите 2 приемника на отделен договор."
Уважаема госпожо , както вече казах предложението Ви е неконкурентноспособно защото се получава следната сметка:
1.Стандартен ТВ пакет & 30 Mbits интернет = 28.90лв/мес. + два допълнителни приемника х 5.90лв/мес. = 40.70лв.
2.Стандартен ТВ пакет = 19.90лв/мес. + един допълнителен приемник х 5.90лв/мес. = 25.80лв.
Общата сума е 66.50!!! И това е с договор за 2 години! А ако сметна услугата разширен пакет за една година - не ми се мисли. Все пак говорим за месечна сметка за едно домакинство и смятам ,че би било редно да се помисли в тази посока.
Бих желал въпроса ми да се отнесе до мениджърския Ви екип , а не да ми се отговаря в стил 90 година когато в магазина при въпрос дали има даден артикул се отговаря дежурното :Само това което виждате на рафта.
Недопустимо е в уловия на такава конкуренция да махнете с лека ръка , и да не обърнете нужното внимание на нас Вашите дългогодишни клиенти.По този начин отказвате киентите си от Вашите услуги.
Поздрави !
-3

Потребителят е офлайн   XaMaB 

• Хан Ювиги
  • Град:ГеТоТо
При 5 телевизора най-евтиното е кабеларка с коаксиален кабел + интернет по същият този кабел.
Нормалното домакинство не е с 5 телевизора, а и при 5 телевизора да се оплакваш от месечната такса...

Междувременно компанията вече е част от голямото семейство на мтел - на печелившите честито ;)
Качена снимка Щастливец с безсрочен договор от 16-08-2012 и Hansun STB-та

In God We Trust. All other must submit X.509 certificate

Подписът е предварително цензуриран за да отговаря на цензурата наложена от всякакви червени(трибуквени: БСП и четирибуквени: Мтел) организации
2

Потребителят е офлайн   atzvetanov 

• Атанас Цветанов, Мениджър Бизнес Развитие
  • Група: Отдел маркетинг
  • Град:Sofia

Показване на мнениетоpolo, в 28 ноември 2011 - 17:48 , написа:

"Реално сме предложили решение за вашия проблем - можете включите 3 приемника на общ пакет , а останалите 2 приемника на отделен договор."
Уважаема госпожо , както вече казах предложението Ви е неконкурентноспособно защото се получава следната сметка:
1.Стандартен ТВ пакет & 30 Mbits интернет = 28.90лв/мес. + два допълнителни приемника х 5.90лв/мес. = 40.70лв.
2.Стандартен ТВ пакет = 19.90лв/мес. + един допълнителен приемник х 5.90лв/мес. = 25.80лв.
Общата сума е 66.50!!! И това е с договор за 2 години! А ако сметна услугата разширен пакет за една година - не ми се мисли. Все пак говорим за месечна сметка за едно домакинство и смятам ,че би било редно да се помисли в тази посока.
Бих желал въпроса ми да се отнесе до мениджърския Ви екип , а не да ми се отговаря в стил 90 година когато в магазина при въпрос дали има даден артикул се отговаря дежурното :Само това което виждате на рафта.
Недопустимо е в уловия на такава конкуренция да махнете с лека ръка , и да не обърнете нужното внимание на нас Вашите дългогодишни клиенти.По този начин отказвате киентите си от Вашите услуги.
Поздрави !

Здравейте,

Най-напред Ви благодаря, че използвате услугите на Мегалан Нетуърк и Мтел!

Проблемът с предоставянето на повече от две допълнителни устройства (общо 3) в рамките на един договор е, ако мога така да се изразя, финансово-технологичен. Както вероятно знаете, за да използвaте IPTV услуга на домашният ви телевизор, е необходимо STB устройство, чиято цена не е никак ниска. Ние ви предлагаме услугата без да има нужда да закупувате устройството, което ние плащаме. Постарали сме се да бъдем конкурентни и затова сме предложили възможността да използвате до две допълнителни устройства при минимална цена от 5.90лв. на месец. Старали сме се да покрием масовия случай за домакинство с два или три телевизора. За съжаление, както е и във вашия случай, има и абонати с по-голям брой проиемници, за които към момента не можем да предложим изгодно решение.
От друга страна услугата, която предлагаме, дава много повече стойност под формата на допълнителни екстри и е с по-високо качество в сравнение с конкурентните технологии - DTH, аналогова телевизия и DVB-C, но за момента има и недостатък по отношение на цена, за голям брои допълнителни устройства.

Естествено, не сме се отказали и търсим начини да решим вашият проблем, като се стараем това да стане в обозримо бъдеще.

Поздрави,

Атанас Цветанов
Мениджър Бизнес Развитие
Мегалан Нетуърк АД
1

Потребителят е офлайн   Pl@men 

• Потребител
  • Град:София
Аз нещо съвсем се обърках.Тъй като този месец ми предстои подновяване на договора, бих искал да изясним нещо.Тук пишете,че за всеки допълнителен приемник се дължи по 5.90 лв. на месец. В сайта на Мегалан под листата с каналите обаче пише,че се дължи по 10 лв. за всеки допълнителен приемник. От друга страна пък аз досега плащам по 7 лв. на допълнителен приемник. Кое в крайна сметка е реалната цена за допълнителен приемник и каква ще бъде цената за мен когато отида да си подновя договора? Не е лошо да се коригират тези разминавания в цените,защото това само обърква хората.
0

Потребителят е офлайн   pollence 

• Полина Иванова
  • Група: Отдел работа с клиенти

Показване на мнениетоPl@men, в 07 декември 2011 - 16:22 , написа:

Аз нещо съвсем се обърках.Тъй като този месец ми предстои подновяване на договора, бих искал да изясним нещо.Тук пишете,че за всеки допълнителен приемник се дължи по 5.90 лв. на месец. В сайта на Мегалан под листата с каналите обаче пише,че се дължи по 10 лв. за всеки допълнителен приемник. От друга страна пък аз досега плащам по 7 лв. на допълнителен приемник. Кое в крайна сметка е реалната цена за допълнителен приемник и каква ще бъде цената за мен когато отида да си подновя договора? Не е лошо да се коригират тези разминавания в цените,защото това само обърква хората.

Здравейте,
Сумата за допълнителен приемник е различна според тарифния план,срока на договора и услугата, която се използва. Във Вашия случай допълнителната такса за втори приемник е 7 лв., тъй като изпозлвате срочен договор за телевизия, 10 лв. е таксата, когато договорът е необвързващ, а 5.90 лв. е месечната такса при пакетна услуга.

Поздрави!
0

Сподели темата:

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни