Megalan Network Форуми: Анкета - Online Direct или Spectrum Net - Megalan Network Форуми

Към съдържанието

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Анкета - Online Direct или Spectrum Net Кой от двата доставчика да избера

Анкета: Online Direct или Spectrum Net (25 гласували потребители)

Кой от двата?

1. Online Direct (Unitednetworx) (19 гласове [73.08%])

Процент от гласовете: 73.08%

2. Spectrum Net (7 гласове [26.92%])

Процент от гласовете: 26.92%

Гласуване Гостите не могат да гласуват

Потребителят е офлайн   Gogeff 

• Defected Mind
  • Група: Потребители
  • Град:Sofia
Става дума за следното: На приятелката ми й предстои наскоро да се мести в кв. Стрелбище (района около ул. Нишава) и поради това, че за съжаление в момента там все още Мегалан няма покритие, съм пред дилемата кой от двата посочени доставчика да избера. Наясно съм, че който и да е друг провайдър не може да се сравнява с Мегалан, но става дума за временен вариант, поне докато Мегалан покрият района. В този ред на мисли, ако началството може да се ангажира с някакъв срок кога ще стане това ще се радвам да разбера. :angry:
Мнението на всеки, който има някакви впечатления от някой от тези доставчици, както и малко аргументи за и против ще бъдат много полезни за крайното решение. Ако пък на някой му хрумне и някакъв друг вариант за доставчик в района може да сподели :) Извинявам се на модераторите, че пускам подобна тема точно тук, но е с цел да добия възможо най-пълна представа за двете фирми от непредубедени хора, които не са техни абонати, но все пак ако не е ОК такава тема тук, може да я изтриете B)
Качена снимка

Показване на мнениетоRazoR, в Dec 18 2006, 05:45 PM, написа:

Шефа съм аз. Не пия, не употребявам психотропни вещества и поради това нямам спомен в състоянието на пълен разсъдък да съм казвал на който и да е от конкуренцията че няма да влизам в територията му.
0

Потребителят е офлайн   fitil4o 

• Потребител
Пусни си Спнет, ако имат ПОН там.
0

• Defected Mind
За съжаление нямат - в района предлагат само ЛАН. А като видях как суичовте им висят по фасадите и кабелите са навсякъде... Ако решиш да скочиш от блока няма начин да се утрепеш, има кабели навсякъде и ще се спреш в тях. По блоковте вървят снопове от всякакви кабели...лан, кабелна, електрически...въобще гледката е плачевна. Та така кабелите на Spectrum са външни поне там, докато за Online Direct дочух, че работели само с вътрешни, което ако наистина е така е голям плюс в тяхна полза.
Качена снимка

Шефа съм аз. Не пия, не употребявам психотропни вещества и поради това нямам спомен в състоянието на пълен разсъдък да съм казвал на който и да е от конкуренцията че няма да влизам в територията му.
0

Потребителят е офлайн   Abonat23 

• Потребител
Тогава пускай ОНЛАЙН Директ и точка... :wub:
Мегалан - ще ми липсващ!
0

• Defected Mind
Еми явно Unitednetworx ще са. Благодаря за участието на всички. Стискам палци това да е само временен вариант и на пролет вече да има Мегалан и там, както беше обещал началника, ако този срок е все още актуален де. :D
Качена снимка

0

Потребителят е офлайн   loituma 

• Потребител
Online Direct , за момента съм чул само добри отзиви от мои приятели които са на тях . Скоростите са идентични с тези на мегалан .
0

• Defected Mind
Отново благодаря на всички гласували, но давайте и малко аргументация защо гласувате така. Споменавайте предимства и недостатъци на единия спрямо другия доставчик. Наистина ще бъде от полза. :)
Качена снимка

0

Потребителят е офлайн   Stakiman 

• спамер?
  • Град:София, България
Добре са онлайн директ, супер алтернатива докато пуснат Мегалан. :)

RazoR, в Jul 29 2007, 16:58, написа:

Ще им набия кофите със страшна сила.
0

Сподели темата:

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни