Megalan Network Форуми: тенис на маса - Megalan Network Форуми

Към съдържанието

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

тенис на маса Оцени темата: -----

Потребителят е офлайн   nmn 

• Потребител
  • Група: Потребители
Здравейте на всички. Може ли някой да ми каже къде в района Студ. Град - Дианабад - Мусагеница - Дървеница има платени зали за тенис на маса понеже много ми се играе, а също така има ли сред вас някой запален по тази игра, който да играе добре и да е навит да поиграе с мен. Става въпрос за събота или неделя ...
0

Потребителят е офлайн   NIKSTE 

• Потребител
  • Град:Където ме пуснат
  • Интереси:Всякакви
Оооо, веднага се включвам. За съжаление единственото място, което знам е в МЕИ-то, и те работят само през седмицата. Би трябвало да работят до 8 часа, калкото и плуването.

Ако си навитак за през седмицата веднага отивам. Много отдавна не съм играл, а ми се играе адски много

ПП: Ако някой все пак предложи някое място, което работи в Неделя, също съм съгласен
Мачове има вече всяка Събота и Неделя. Ако имате въпроси, обръщайте се във форума или ме търсете на посочените места в началото на темата
0

Потребителят е офлайн   Pr1vateer 

• Променлива величина
  • Град:София
  • Интереси:Музика:Денс, Диско , Ретро от 40-50 60-70-80-90 години на миналия век, Класическа,Салса, Самба, Латино,Хаус,Пънк,Рок & Ролл,Чалга,Перуански Флейти , Българска Народна,Френски Руски Италиански шансони,Блус,Джазз,Дж поп,Опера,Полка,Прогресив Рок,Соул,Суинг,Поп,Транс,Техно :) и още много много.....Книги: Криминални романи(Реймънд Чандлър)Спорт: Фитнес.......
абе хора по рано имаше маси бях виждал по студентски ама... такива железни :) :D криви малко.. аз мога да играя ама що годе не толкова добре :lol:
Качена снимка
0

Потребителят е офлайн   Click 

• Потребител
  • Град:Щудгарт
  • Интереси:C++, Manga, Linux, Beer
маси има в една пристройка към *Колежа по Съобщения* и *Техникума по Съобщения* ако има навити мога да ви вкарам някой ден :D масите са готини новички. Иначе в зала Христо Ботев би трябвало да има :lol:. Аз не съм много по този спорт, по мокрите спортове съм, това ме навежда на мисълта ако има желаещи за спортно напиване в свободен стил да казва :))
Turn off your conscience
Leave the world outside
Nothing at all can ever make you feel
That anythings so real so you just - disconnect
0

• Потребител

Показване на мнениетоClick, в Mar 10 2007, 05:01, написа:

маси има в една пристройка към *Колежа по Съобщения* и *Техникума по Съобщения* ако има навити мога да ви вкарам някой ден :lol: масите са готини новички. Иначе в зала Христо Ботев би трябвало да има :). Аз не съм много по този спорт, по мокрите спортове съм, това ме навежда на мисълта ако има желаещи за спортно напиване в свободен стил да казва :D)

Еми то да се напие всеки може. А тенис на маса, явно не всеки :lol:
Мачове има вече всяка Събота и Неделя. Ако имате въпроси, обръщайте се във форума или ме търсете на посочените места в началото на темата
0

• Потребител
Знам, че в техническия има маси ... все пак тренирам там. Но на мен много ми се играе в момента и заради това искам да намеря някого.
0

Потребителят е офлайн   Click 

• Потребител
  • Град:Щудгарт
  • Интереси:C++, Manga, Linux, Beer
Тренираш тенис на маса? Какви са *условията* горе-долу че и аз треа пиша некъв спорт, иначе успех в търсенето на съперник :lol:
Turn off your conscience
Leave the world outside
Nothing at all can ever make you feel
That anythings so real so you just - disconnect
0

• Потребител

Показване на мнениетоClick, в Mar 10 2007, 15:52, написа:

Тренираш тенис на маса? Какви са *условията* горе-долу че и аз треа пиша некъв спорт, иначе успех в търсенето на съперник :lol:

Условията са добри ... има 10 маси в прилично състояние. Дори преди 1 седмица някъде купиха нова маса. Почти сигурен съм, че всички места за този спорт са заети !
0

• Потребител

Показване на мнениетоnmn, в Mar 10 2007, 15:28, написа:

Знам, че в техническия има маси ... все пак тренирам там. Но на мен много ми се играе в момента и заради това искам да намеря някого.

Еми и на мен ми се играе, но наистина не се сещам къде другаде. Ако до утре успееш да намериш някъде ще отида. Но да знаеш, че аз не тренирам тенис на маса
0

Потребителят е офлайн   DIT 

• Camivora
  • Град:Internet
ХАХА
Добра темичка, ама явно няма майстори на този спорт :lol:
/ да не се заблудите, че аз съм такъв!/

маси има:
1. зала Хр.Ботев - 3 маси в не много добро състояние.
2. Зимния дворец - влиза се през билярда - 2 прилични масички

Имаше и в интернет клуба в 61 блок, ама там затвориха
Иначе във всеки ВУЗ има такива, само дето някой вътрешен трябва да те вкара :lol:

Желая ти успех!
Качена снимка
I'm sorry, my internet signature is not registred yet.
Please wait!
0

Потребителят е офлайн   ted 

• Потребител
здр. МНМ имам голямо желание за игра на тенис на маса ако все още си тьрсиш партньор аз сьм сьгласен Е-маила
ми е todor99us@yahoo.com пиши кога и каде можем да се видим
0

Сподели темата:

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни