Megalan Network Форуми: инсталиране на уеб камера - Megalan Network Форуми

Към съдържанието

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

инсталиране на уеб камера

Потребителят е офлайн   Megelina 

• Потребител
  • Група: Потребители
  • Град:Sofia
Здравейте всички. Купих си камера T'nB модел IMWB 033135 в диска има дравери но като включа сетъп излиза следното съобщение:Някакви идеи - направила съм всичко каквото пише по-долу
My Webpage
0

Потребителят е офлайн   Pr1vateer 

• Променлива величина
  • Град:София
  • Интереси:Музика:Денс, Диско , Ретро от 40-50 60-70-80-90 години на миналия век, Класическа,Салса, Самба, Латино,Хаус,Пънк,Рок & Ролл,Чалга,Перуански Флейти , Българска Народна,Френски Руски Италиански шансони,Блус,Джазз,Дж поп,Опера,Полка,Прогресив Рок,Соул,Суинг,Поп,Транс,Техно :) и още много много.....Книги: Криминални романи(Реймънд Чандлър)Спорт: Фитнес.......
връщай я тая камера и си земи нормална от по известна фирма като винаги на обложката на уеб камерата гледай дали е съвместима с уин-а ти :) иначе тоя еррор ми е попадал само веднъж ама при ънинстал на една игра.... незнам може би бъгав сетъп
Качена снимка
0

Потребителят е офлайн   Iavkata 

• Мегалан Нетуърк Форум Модератор
  • Група: Модератори P2P & Компютри
  • Град:София - Индианабад Запад
  • Интереси:всестранни
Интересно, съвсем скоро ми се наложи да инсталирам точно такава уеб камера и при вкарване на диска с драйвери в устройството, уиндоуса зависваше безнадеждно и единствено рестарт от копчето го спасяваше и така и не успях да се преборя с тая камера и логично тя беше върната в магазина и заменена. Така че моят съвет е: послушай Pr1vateer
Качена снимка Качена снимка

Качена снимка Качена снимка
0

Потребителят е офлайн   icaci 

• Потребител
Така става с евтините камери от 5 лв. Купи си една нормална камерка на Logitech - получаваш отлично качество за цената, свестен софтуер и широка поддръжка. Отдавна съм се убедил, че евтиното в крайна сметка излиза доста по-скъпо, при това цената се плаща в нерви :)
Scientia non habet inimicum praeter ignorantem.
0

Сподели темата:

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни